Produkte > POMONA > 73072-BB-36
73072-BB-36 Pomona
d73072_002.pdf
Hersteller: Pomona
SMB JACK TO SMB JACK RG316/U (50 OHM) RG179B/U (75 OHM)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73072-BB-36 Pomona
Description: CBL ASSY SMB JACK RG316 36", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 36.00" (914.40mm), Style: SMB to SMB, Operating Temperature: -65°C ~ 165°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMB Jack, 2nd Connector: SMB Jack, Part Status: Active, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote 73072-BB-36
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73072-BB-36 73072-BB-36 Hersteller : Pomona Electronics download?token=S5EW32gZ Description: CBL ASSY SMB JACK RG316 36"
Color: Copper
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: SMB to SMB
Operating Temperature: -65°C ~ 165°C
Part Status: Active
Frequency - Max: 3 GHz
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms