Produkte > POMONA > 73073-BB-12
73073-BB-12
73073-BB-12 Pomona
d73073_001.pdf
Hersteller: Pomona
SMB RIGHT-ANGLE JACK TO SMB RIGHT-ANGLE JACK RG316/U
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73073-BB-12 Pomona
Description: COAX CBL SMB TO SMB 12", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMB to SMB, Operating Temperature: -65°C ~ 165°C, Cable Type: RG-316, 1st Connector: SMB Jack, Right Angle, 2nd Connector: SMB Jack, Right Angle, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote 73073-BB-12
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73073-BB-12 73073-BB-12 Hersteller : Pomona Electronics 2074413g-en-2019_Pomona_Catalog_w.pdf Description: COAX CBL SMB TO SMB 12"
Color: Copper
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMB to SMB
Operating Temperature: -65°C ~ 165°C
Cable Type: RG-316
1st Connector: SMB Jack, Right Angle
2nd Connector: SMB Jack, Right Angle
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
73073-BB-12 73073-BB-12 Hersteller : Pomona Electronics Pomona_Electronics_Catalog_2016-1514798.pdf RF Cable Assemblies SMB R-A JACK TO SMB R-A JACK RG316/U 12"