Produkte > POMONA > 73075-UU-48
73075-UU-48
73075-UU-48 Pomona
d73075_001.pdf
Hersteller: Pomona
Cable Assembly Coaxial, MCX Plug to MCX Plug
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73075-UU-48 Pomona
Description: CBL ASSY MCX PLUG RG178B 4', Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: MCX to MCX, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Cable Type: RG-178B, 1st Connector: MCX Plug, 2nd Connector: MCX Plug, Part Status: Obsolete, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote 73075-UU-48
Color: Copper
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: MCX to MCX
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Cable Type: RG-178B
1st Connector: MCX Plug
2nd Connector: MCX Plug
Part Status: Obsolete
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms