Produkte > POMONA > 73075-VV-48
73075-VV-48
73075-VV-48 POMONA
659178.pdf
Hersteller: POMONA
Description: POMONA - 73075-VV-48 - COAXIAL CABLE, RG-179B/U, 48IN, BROWN
tariffCode: 85442000
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kabellänge - Metrisch: 1.2m
Steckverbinder auf Steckverbinder: MCX Plug to MCX Plug
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Mantelfarbe: Brown
Kabellänge - Imperial: 4ft
euEccn: NLR
Impedanz: 75ohm
Produktpalette: -
productTraceability: No
Steckverbinder A: MCX Straight Plug
Koaxialkabel: RG179
Steckverbinder B: MCX Straight Plug
directShipCharge: 25
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73075-VV-48 POMONA
Description: CBL ASSY MCX PLUG-PLUG RG179 4', Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: MCX to MCX, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Cable Type: RG-179, 1st Connector: MCX Plug, 2nd Connector: MCX Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 1.5 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 75 Ohms, Connector Impedance: 75 Ohms, Overall Impedance: 75 Ohms.
Weitere Produktangebote 73075-VV-48
Color: Copper
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: MCX to MCX
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Cable Type: RG-179
1st Connector: MCX Plug
2nd Connector: MCX Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 1.5 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 75 Ohms
Connector Impedance: 75 Ohms
Overall Impedance: 75 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
73075-VV-48 73075-VV-48 Hersteller : Pomona Electronics download?token=fS0rJ1CW RF Cable Assemblies MCX PLUG TO MCX PLUG RG179/U 75 OHM 48"