73077-UU-48
73077-UU-48 Pomona Electronics
download?token=6qKV3Vay
Hersteller: Pomona Electronics
Description: CBL ASSY MMCX PLUG RG178B 4'
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Copper
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: MMCX to MMCX
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Cable Type: RG-178B
1st Connector: MMCX Plug
2nd Connector: MMCX Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 3 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
auf Bestellung 11 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73077-UU-48 Pomona Electronics
Description: CBL ASSY MMCX PLUG RG178B 4', Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: MMCX to MMCX, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Cable Type: RG-178B, 1st Connector: MMCX Plug, 2nd Connector: MMCX Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 3 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.