Produkte > POMONA > 73078-UU-12
73078-UU-12 Pomona
d73078_001.pdf
Hersteller: Pomona
Cable Assembly Coaxial 0.304m MMCX to SMA PL-RCP
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 73078-UU-12 Pomona
Description: COAX CBL SMA TO MMCX 12", Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Copper, Length: 12.00" (304.80mm), Style: SMA to MMCX, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Cable Type: RG-178B, 1st Connector: SMA Jack, 2nd Connector: MMCX Plug, Frequency - Max: 2 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
73078-UU-12 Hersteller : Pomona d73078_001.pdf Cable Assembly Coaxial 0.304m MMCX to SMA PL-RCP
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
73078-UU-12 73078-UU-12 Hersteller : Pomona Electronics 2074413g-en-2019_Pomona_Catalog_w.pdf Description: COAX CBL SMA TO MMCX 12"
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Copper
Length: 12.00" (304.80mm)
Style: SMA to MMCX
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Cable Type: RG-178B
1st Connector: SMA Jack
2nd Connector: MMCX Plug
Frequency - Max: 2 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms