741C083331JP
741C083331JP CTS Resistor Products
74x.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 4 RES 330 OHM 0804
Resistance (Ohms): 330
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 0804, Concave, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 4
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 741C083331JP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 4 RES 330 OHM 0804, Resistance (Ohms): 330, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 0804, Concave, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
741C083331JP 741C083331JP Hersteller : CTS Electronic Components 74x.pdf Resistor Networks & Arrays 330ohms 25V 5%
auf Bestellung 10068 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
741C083331JP 741C083331JP Hersteller : CTS Resistor Products 74x.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 330 OHM 0804
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 330
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Number of Resistors: 4
Mindestbestellmenge: 59
741C083331JP 741C083331JP Hersteller : CTS 74x.pdf Res Thick Film Array 330 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Medical T/R