741X043103JP
741X043103JP CTS Resistor Products
74x_Series.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0404
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 63mW
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Grade: Automotive
Number of Resistors: 2
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 741X043103JP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0404, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0404 (1010 Metric), Convex, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Grade: Automotive, Number of Resistors: 2, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
741X043103JP 741X043103JP Hersteller : CTS Resistor Products 74x_Series.pdf Description: RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0404
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 63mW
Mounting Type: Surface Mount
Grade: Automotive
Number of Resistors: 2
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 29157 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 112
741X043103JP 741X043103JP Hersteller : CTS Electronic Components 74x-1133528.pdf Resistor Networks & Arrays 10Kohms 25V 5%