741X163330JP
741X163330JP CTS Electronic Components
74x-1133528.pdf
Hersteller: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 33ohms 25V 5%
auf Bestellung 6611 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 741X163330JP CTS Electronic Components
Description: RES ARRAY 8 RES 33 OHM 1506, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 33, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 1506, Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Grade: Automotive, Number of Resistors: 8, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
741X163330JP 741X163330JP Hersteller : CTS Resistor Products 74x_Series.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 33 OHM 1506
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 33
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 63mW
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Grade: Automotive
Number of Resistors: 8
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 1916 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 38
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 33
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 63mW
Mounting Type: Surface Mount