742C043471JP
742C043471JP CTS Resistor Products
74x.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 2 RES 470 OHM 0606
Resistance (Ohms): 470
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 63mW
Package / Case: 0606, Concave
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 2
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 742C043471JP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 2 RES 470 OHM 0606, Resistance (Ohms): 470, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0606, Concave, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive AEC-Q200, DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
742C043471JP 742C043471JP Hersteller : CTS Resistor Products 74x.pdf Description: RES ARRAY 2 RES 470 OHM 0606
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 470
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 63mW
Package / Case: 0606, Concave
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Number of Resistors: 2
auf Bestellung 13810 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 53
742C043471JP 742C043471JP Hersteller : CTS Electronic Components 74x-1133528.pdf Resistor Networks & Arrays 470ohms 50V 5%