742C163221JP
742C163221JP CTS Resistor Products
74x_Series.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 220 OHM 2506
Resistance (Ohms): 220
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 2506, Concave, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Number of Resistors: 8
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 742C163221JP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 220 OHM 2506, Resistance (Ohms): 220, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 2506, Concave, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Number of Resistors: 8.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
742C163221JP 742C163221JP Hersteller : CTS Resistor Products 74x_Series.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 220 OHM 2506
Resistance (Ohms): 220
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Mounting Type: Surface Mount
Number of Resistors: 8
auf Bestellung 15801 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 33
742C163221JP 742C163221JP Hersteller : CTS Electronic Components 74x-1770946.pdf Resistor Networks & Arrays 220ohms 50V 5%