743C043101JTR CTS Resistor Products
74x.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 2 RES 100 OHM 1008
Resistance (Ohms): 100
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 4
Package / Case: 1008, Concave, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.100" L x 0.079" W (2.54mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Number of Resistors: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 743C043101JTR CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 2 RES 100 OHM 1008, Resistance (Ohms): 100, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 1008, Concave, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.100" L x 0.079" W (2.54mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Number of Resistors: 2.
Weitere Produktangebote 743C043101JTR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
743C043101JTR Hersteller : CTS Resistor Products 74x.pdf Description: RES ARRAY 2 RES 100 OHM 1008
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 100
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 4
Mounting Type: Surface Mount