743C043104JP
743C043104JP CTS Electronic Components
74x-1133528.pdf
Hersteller: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 100Kohms 100V 5%
auf Bestellung 705 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 743C043104JP CTS Electronic Components
Description: RES ARRAY 2 RES 100K OHM 1008, Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 1008, Concave, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.100" L x 0.079" W (2.54mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Obsolete, Number of Resistors: 2.
Weitere Produktangebote 743C043104JP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
743C043104JP 743C043104JP Hersteller : CTS Resistor Products 74x_Series.pdf Description: RES ARRAY 2 RES 100K OHM 1008
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 4
Package / Case: 1008, Concave, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.100" L x 0.079" W (2.54mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Obsolete
Number of Resistors: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 4
Mounting Type: Surface Mount