743C083150JTR
743C083150JTR CTS Resistor Products
74x.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 4 RES 15 OHM 2008
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 15
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 2008, Concave, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Obsolete
Number of Resistors: 4
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 743C083150JTR CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 4 RES 15 OHM 2008, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 15, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 2008, Concave, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Obsolete, Number of Resistors: 4.
Weitere Produktangebote 743C083150JTR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
743C083150JTR 743C083150JTR Hersteller : CTS Resistor Products 74x.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 15 OHM 2008
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 15
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Mounting Type: Surface Mount