744C083111JP
744C083111JP CTS Resistor Products
CTS-Resistors-74x-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 4 RES 110 OHM 2012
Resistance (Ohms): 110
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 125mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 2012, Concave, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Obsolete
Number of Resistors: 4
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 744C083111JP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 4 RES 110 OHM 2012, Resistance (Ohms): 110, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 125mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 2012, Concave, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Obsolete, Number of Resistors: 4.
Weitere Produktangebote 744C083111JP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
744C083111JP 744C083111JP Hersteller : CTS Resistor Products CTS-Resistors-74x-Series-Datasheet.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 110 OHM 2012
Resistance (Ohms): 110
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 125mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Obsolete
Number of Resistors: 4
Produkt ist nicht verfügbar
744C083111JP 744C083111JP Hersteller : CTS Electronic Components 74x-1133528.pdf Resistor Networks & Arrays 110ohms 200V 5%