746X101332JP
746X101332JP CTS Resistor Products
74x_Series.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 1206
Resistance (Ohms): 3.3k
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 10
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Number of Resistors: 8
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 746X101332JP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 1206, Resistance (Ohms): 3.3k, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 10, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Number of Resistors: 8.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
746X101332JP 746X101332JP Hersteller : CTS Resistor Products 74x_Series.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 1206
Resistance (Ohms): 3.3k
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 10
Mounting Type: Surface Mount
Number of Resistors: 8
auf Bestellung 17259 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 63
746X101332JP 746X101332JP Hersteller : CTS Electronic Components 74x-1133528.pdf Resistor Networks & Arrays 3.3Kohms 25V 5%
Mindestbestellmenge: 5
746X101332JP 746X101332JP Hersteller : CTS 74x_Series.pdf Резисторна збірка smd, К-сть. рез. у зб, шт = 8, R = 3,3 кОм, Точ, % = 5, P, Вт = 0,031, К-сть пінів, шт = 10, Тип з'єдн. рез. у зб. = шина, ТКО, ppm/°C = 200, Тексп, °С = -55...+125,... Група товару: Резистори Корпус: 1206х8 Од. вим: 100 шт