746X101333JP
746X101333JP CTS Electronic Components
74x.pdf
Hersteller: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 33Kohms 5% Bussed
auf Bestellung 9585 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 746X101333JP CTS Electronic Components
Description: RES ARRAY 8 RES 33K OHM 1206, Resistance (Ohms): 33k, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 31mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 10, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 8.
Weitere Produktangebote 746X101333JP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
746X101333JP 746X101333JP Hersteller : CTS Resistor Products 74x.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 33K OHM 1206
Resistance (Ohms): 33k
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 31mW
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 8
Produkt ist nicht verfügbar
Resistance (Ohms): 33k
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 31mW
Mounting Type: Surface Mount