Produkte > NEXPERIA > 74HC390D,652
74HC390D,652
74HC390D,652 Nexperia
203545459108513974hc_hct390.pdf
Hersteller: Nexperia
Counter/Divider Dual 4-Bit Decade UP 16-Pin SO Tube
auf Bestellung 950 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 475
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 74HC390D,652 Nexperia
Description: IC DUAL DECADE RIPP COUNT 16SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Number of Elements: 2, Logic Type: Counter, Decade, Reset: Asynchronous, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Direction: Up, Trigger Type: Negative Edge, Supplier Device Package: 16-SO, Voltage - Supply: 2 V ~ 6 V, Count Rate: 71 MHz, Number of Bits per Element: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 4009 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 475
auf Bestellung 9597 Stücke:
Packaging: Bulk
Mindestbestellmenge: 380
auf Bestellung 111 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Counter, Decade
Reset: Asynchronous
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Direction: Up
Trigger Type: Negative Edge
Supplier Device Package: 16-SO
Voltage - Supply: 2 V ~ 6 V
Count Rate: 71 MHz
Number of Bits per Element: 4
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Number of Elements: 2
Logic Type: Counter, Decade
Reset: Asynchronous
Direction: Up
Trigger Type: Negative Edge
Supplier Device Package: 16-SO
Voltage - Supply: 2 V ~ 6 V
Count Rate: 71 MHz