74LVC1G3208MDBVTEP Texas Instruments
Hersteller: Texas Instruments
Description: IC AND/OR GATE 1-CIR SOT23-6
Packaging: Bulk
Package / Case: SOT-23-6
Output Type: Single-Ended
Mounting Type: Surface Mount
Logic Type: AND/OR Gate
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V
Current - Output High, Low: 32mA, 32mA
Number of Inputs: 3 Input (2, 1)
Schmitt Trigger Input: No
Supplier Device Package: SOT-23-6
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 74LVC1G3208MDBVTEP Texas Instruments
Description: IC AND/OR GATE 1-CIR SOT23-6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOT-23-6, Output Type: Single-Ended, Mounting Type: Surface Mount, Logic Type: AND/OR Gate, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V, Current - Output High, Low: 32mA, 32mA, Number of Inputs: 3 Input (2, 1), Schmitt Trigger Input: No, Supplier Device Package: SOT-23-6, Part Status: Active, Number of Circuits: 1.
| Foto | Bezeichnung | Hersteller | Beschreibung |
Verfügbarkeit |
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
74LVC1G3208MDBVTEP | Hersteller : Texas Instruments |
auf Bestellung 250 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
OR-AND Gate 1-Element 3-IN 6-Pin SOT-23 T/R |
auf Bestellung 660 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
Description: IC AND/OR GATE 1-CIR SOT23-6Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: SOT-23-6 Output Type: Single-Ended Mounting Type: Surface Mount Logic Type: AND/OR Gate Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Voltage - Supply: 1.65V ~ 5.5V Current - Output High, Low: 32mA, 32mA Number of Inputs: 3 Input (2, 1) Schmitt Trigger Input: No Supplier Device Package: SOT-23-6 Part Status: Active Number of Circuits: 1 |