Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 752083472GPTR7
752083472GPTR7
752083472GPTR7 CTS Resistor Products
752.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SRT
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 4.7k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 160mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 8-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 4
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752083472GPTR7 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SRT, Resistance (Ohms): 4.7k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 160mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 8-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
752083472GPTR7 752083472GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components 752.pdf Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 2% Isolated
auf Bestellung 650 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
752083472GPTR7 752083472GPTR7 Hersteller : CTS Resistor Products 752.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SRT
Resistance (Ohms): 4.7k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 160mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 8-SRT
Mounting Type: Surface Mount