Produkte > CTS > 752091104GPTR13
752091104GPTR13
752091104GPTR13 CTS
752.pdf
Hersteller: CTS
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 1.3W ±200ppm/°C BUS 9-Pin Single Row SMD T/R
auf Bestellung 6390 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752091104GPTR13 CTS
Description: RES ARRAY 8 RES 100K OHM 9SRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 9, Package / Case: 9-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 8.
Weitere Produktangebote 752091104GPTR13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
752091104GPTR13 752091104GPTR13 Hersteller : CTS Resistor Products CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 100K OHM 9SRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 80mW
Package / Case: 9-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)