Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 752091222GPTR7
752091222GPTR7
752091222GPTR7 CTS Resistor Products
CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT
Resistance (Ohms): 2.2k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 80mW
Package / Case: 9-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Number of Resistors: 8
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752091222GPTR7 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT, Resistance (Ohms): 2.2k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 9, Package / Case: 9-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 8.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
752091222GPTR7 752091222GPTR7 Hersteller : CTS 752.pdf Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.3W ±200ppm/°C BUS 9-Pin Single Row SMD T/R
auf Bestellung 280 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
752091222GPTR7 752091222GPTR7 Hersteller : CTS Resistor Products CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SRT
Resistance (Ohms): 2.2k
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 80mW
Package / Case: 9-SRT
Mounting Type: Surface Mount
Number of Resistors: 8
auf Bestellung 2482 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
752091222GPTR7 752091222GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 2.2Kohms 2% Bussed