Produkte > CTS > 752101332GP
752101332GP
752101332GP CTS
752.pdf
Hersteller: CTS
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 1.4W ±200ppm/°C BUS 10-Pin Single Row SMD Bulk
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752101332GP CTS
Description: RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SRT, Resistance (Ohms): 3.3k, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 10, Package / Case: 10-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 9.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
752101332GP 752101332GP Hersteller : CTS Electronic Components CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 10 pads3.3K Ohms 2% Bussed
auf Bestellung 902 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
752101332GP 752101332GP Hersteller : CTS Resistor Products CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf Description: RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SRT
Resistance (Ohms): 3.3k
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Power Per Element: 80mW
Package / Case: 10-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)