Produkte > CTS > 752123102GPTR7
752123102GPTR7
752123102GPTR7 CTS
752.pdf
Hersteller: CTS
Res Thick Film NET 1K Ohm 2% 1.7W ±200ppm/°C ISOL 12-Pin Single Row SMD T/R
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 62
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752123102GPTR7 CTS
Description: RES ARRAY 6 RES 1K OHM 12SRT, Resistance (Ohms): 1k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 160mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 12, Package / Case: 12-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 6.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
752123102GPTR7 Hersteller : CTS Resistor Products CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf Description: RES ARRAY 6 RES 1K OHM 12SRT
Resistance (Ohms): 1k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 160mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 12
Package / Case: 12-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 6
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
752123102GPTR7 752123102GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components 752-786403.pdf Resistor Networks & Arrays 1K Ohm 2% Isolated