Produkte > CTS > 752163330GP
752163330GP
752163330GP CTS
752.pdf
Hersteller: CTS
Res Thick Film NET 33 Ohm 2% 1.4W ±200ppm/°C ISOL 16-Pin Dual Row SMD Bulk
auf Bestellung 750 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752163330GP CTS
Description: RES ARRAY 8 RES 33 OHM 16DRT, Packaging: Bulk, Resistance (Ohms): 33, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 160mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-DRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 8.
Weitere Produktangebote 752163330GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
752163330GP 752163330GP Hersteller : CTS Resistor Products CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 33 OHM 16DRT
Packaging: Bulk
Resistance (Ohms): 33
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 160mW
Package / Case: 16-DRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)