Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 753091103GPTR7
753091103GPTR7
753091103GPTR7 CTS Resistor Products
CTS-Resistors-753-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 40mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 9
Package / Case: 9-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Number of Resistors: 8
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 753091103GPTR7 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 40mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 9, Package / Case: 9-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 8.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
753091103GPTR7 753091103GPTR7 Hersteller : CTS 753.pdf Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 0.64W ±200ppm/°C BUS 9-Pin Single Row SMD T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
753091103GPTR7 753091103GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components CTS-Resistors-753-Series-Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 10Kohms 2% Bussed
753091103GPTR7 753091103GPTR7 Hersteller : CTS Resistor Products CTS-Resistors-753-Series-Datasheet.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 40mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 9
Package / Case: 9-SRT
Mounting Type: Surface Mount