Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 753091472GPTR7
753091472GPTR7
753091472GPTR7 CTS Resistor Products
753.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 4.7k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 40mW
Package / Case: 9-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 8
auf Bestellung 3000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 753091472GPTR7 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 4.7k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 40mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 9, Package / Case: 9-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 8.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
753091472GPTR7 753091472GPTR7 Hersteller : CTS Resistor Products 753.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 9SRT
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 4.7k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 40mW
Package / Case: 9-SRT
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Number of Resistors: 8
auf Bestellung 3370 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
753091472GPTR7 753091472GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components 753-2301309.pdf Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 2% Bussed