Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 753101103GPTR7
753101103GPTR7
753101103GPTR7 CTS Resistor Products
753.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 40mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 10
Package / Case: 10-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.295" L x 0.080" W (7.49mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 9
auf Bestellung 8000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 753101103GPTR7 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 40mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 10, Package / Case: 10-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.295" L x 0.080" W (7.49mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 9.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
753101103GPTR7 753101103GPTR7 Hersteller : CTS Resistor Products 753.pdf Description: RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SRT
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 40mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 10
Package / Case: 10-SRT
Mounting Type: Surface Mount
Part Status: Active
Number of Resistors: 9
auf Bestellung 8992 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
753101103GPTR7 753101103GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components 753.pdf Resistor Networks & Arrays 10Kohms 2% Bussed