Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 753101472GPTR7
753101472GPTR7
753101472GPTR7 CTS Resistor Products
CTS-Resistors-753-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SRT
Resistance (Ohms): 4.7k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 40mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 10
Package / Case: 10-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.295" L x 0.080" W (7.49mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Number of Resistors: 9
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 753101472GPTR7 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SRT, Resistance (Ohms): 4.7k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 40mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 10, Package / Case: 10-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.295" L x 0.080" W (7.49mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 9.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
753101472GPTR7 753101472GPTR7 Hersteller : CTS Resistor Products CTS-Resistors-753-Series-Datasheet.pdf Description: RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SRT
Resistance (Ohms): 4.7k
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 40mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 10
Package / Case: 10-SRT
Mounting Type: Surface Mount
Number of Resistors: 9
auf Bestellung 2779 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
753101472GPTR7 753101472GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components 753-786408.pdf Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 2% Bussed