Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 753201103GPTR7
753201103GPTR7
753201103GPTR7 CTS Resistor Products
CTS-Resistors-753-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 18 RES 10K OHM 20DRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 40mW
Package / Case: 20-DRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.295" L x 0.080" W (7.49mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 753201103GPTR7 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 18 RES 10K OHM 20DRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 40mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 20, Package / Case: 20-DRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.295" L x 0.080" W (7.49mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 18.
Weitere Produktangebote 753201103GPTR7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
753201103GPTR7 753201103GPTR7 Hersteller : CTS Resistor Products CTS-Resistors-753-Series-Datasheet.pdf Description: RES ARRAY 18 RES 10K OHM 20DRT
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 40mW
Package / Case: 20-DRT
Mounting Type: Surface Mount
Number of Resistors: 18
Produkt ist nicht verfügbar
753201103GPTR7 753201103GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components CTS-Resistors-753-Series-Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 10Kohms 2% Bussed