Produkte > CTS > 753241103GPTR7
753241103GPTR7
753241103GPTR7 CTS
753.pdf
Hersteller: CTS
Res Thick Film NET 10K Ohm 2% 0.82W ±200ppm/°C BUS 24-Pin Dual Row SMD T/R
auf Bestellung 700 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 753241103GPTR7 CTS
Description: RES ARRAY 22 RES 10K OHM 24DRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 40mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 24, Package / Case: 24-DRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 22.
Weitere Produktangebote 753241103GPTR7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
753241103GPTR7 753241103GPTR7 Hersteller : CTS Resistor Products CTS-Resistors-753-Series-Datasheet.pdf Description: RES ARRAY 22 RES 10K OHM 24DRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 40mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 24
Package / Case: 24-DRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Number of Resistors: 22
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 40mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 24
Package / Case: 24-DRT
Mounting Type: Surface Mount
Number of Resistors: 22
Produkt ist nicht verfügbar
753241103GPTR7 753241103GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components CTS-Resistors-753-Series-Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 10Kohms 2% Bussed