Produkte > CTS > 766141472GP
766141472GP
766141472GP CTS
766.pdf
Hersteller: CTS
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 1.6W ±100ppm/°C BUS Ceramic 14-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
auf Bestellung 1150 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 53
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766141472GP CTS
Description: RES ARRAY 13 RES 4.7K OHM 14SOIC, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 4.7k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 14, Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 13.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766141472GP 766141472GP Hersteller : CTS Resistor Products 766.pdf Description: RES ARRAY 13 RES 4.7K OHM 14SOIC
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 4.7k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 80mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 14
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 13
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
766141472GP 766141472GP Hersteller : CTS Electronic Components CTS_Resistors_766_Series_Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 14Pin 2% Bussed