Produkte > CTS > 766163682GP
766163682GP
766163682GP CTS
766.pdf
Hersteller: CTS
Res Thick Film NET 6.8K Ohm 2% 1.8W ±100ppm/°C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
auf Bestellung 830 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 33
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766163682GP CTS
Description: RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 16SOIC, Resistance (Ohms): 6.8k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tube, Power Per Element: 160mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 8.
Weitere Produktangebote 766163682GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766163682GP 766163682GP Hersteller : CTS Resistor Products 766.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 16SOIC
Resistance (Ohms): 6.8k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tube
Power Per Element: 160mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 8
Produkt ist nicht verfügbar
766163682GP 766163682GP Hersteller : CTS Electronic Components 766-2301150.pdf Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 2% Isolated