Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 766165191APTR7
766165191APTR7
766165191APTR7 CTS Resistor Products
CTS-Resistors-766-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC
Resistance (Ohms): 330, 470
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 80mW
Circuit Type: Dual Terminator
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Number of Resistors: 28
auf Bestellung 3200 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766165191APTR7 CTS Resistor Products
Description: RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC, Resistance (Ohms): 330, 470, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Dual Terminator, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Number of Resistors: 28.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766165191APTR7 766165191APTR7 Hersteller : CTS 766.pdf Res Thick Film NET 330 Ohm/470 Ohm 2% 1.8W ±100ppm/°C TERM Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD T/R
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 600
Resistance (Ohms): 330, 470
Tolerance: ±2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 80mW
Circuit Type: Dual Terminator
Number of Pins: 16
Mounting Type: Surface Mount
Number of Resistors: 28
auf Bestellung 3907 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
766165191APTR7 766165191APTR7 Hersteller : CTS Electronic Components CTS-Resistors-766-Series-Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 190ohms 16Pin Dual Terminator