Produkte > CTS > 767143102GP
767143102GP
767143102GP CTS
767.pdf
Hersteller: CTS
Res Thick Film NET 1K Ohm 2% 2W ±100ppm/°C ISOL Ceramic 14-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
auf Bestellung 864 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 89
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767143102GP CTS
Description: RES ARRAY 7 RES 1K OHM 14SOIC, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 1k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 14, Package / Case: 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.093" (2.36mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 7.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767143102GP 767143102GP Hersteller : CTS Resistor Products 767.pdf Description: RES ARRAY 7 RES 1K OHM 14SOIC
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 1k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 14
Package / Case: 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.093" (2.36mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 7
auf Bestellung 145 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
767143102GP 767143102GP Hersteller : CTS Electronic Components 767-786413.pdf Resistor Networks & Arrays 1Kohms 14Pin 2% Isolated