Produkte > CTS > 767145191AP
767145191AP
767145191AP CTS
767.pdf
Hersteller: CTS
Res Thick Film NET 330 Ohm/470 Ohm 2% 2W ±100ppm/°C TERM Ceramic 14-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
auf Bestellung 783 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 86
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767145191AP CTS
Description: RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 330, 470, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Dual Terminator, Number of Pins: 14, Package / Case: 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.093" (2.36mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 24.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 330, 470
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Dual Terminator
Number of Pins: 14
Package / Case: 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.093" (2.36mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 24
auf Bestellung 17 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
767145191AP 767145191AP Hersteller : CTS Electronic Components 767.pdf Resistor Networks & Arrays 190ohms 14Pin Dual Terminator