Produkte > CTS > 767163104GPTR13
767163104GPTR13
767163104GPTR13 CTS
2259001186161402767.pdf
Hersteller: CTS
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 2.3W ±100ppm/°C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD T/R
auf Bestellung 1313 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 89
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767163104GPTR13 CTS
Description: RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.093" (2.36mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 8.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767163104GPTR13 767163104GPTR13 Hersteller : CTS Electronic Components 767-1919207.pdf Resistor Networks & Arrays 100Kohms 16Pin 2% Isolated
auf Bestellung 708 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
767163104GPTR13 767163104GPTR13 Hersteller : CTS 2259001186161402767.pdf Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 2.3W ±100ppm/°C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD T/R
auf Bestellung 8 Stücke:
767163104GPTR13 767163104GPTR13 Hersteller : CTS Resistor Products 767.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 100K OHM 16SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.093" (2.36mm)