Produkte > CTS > 768161104GPTR13
768161104GPTR13
768161104GPTR13 CTS
2258984801589212768.pdf
Hersteller: CTS
Res Thick Film NET 100K Ohm 2% 2.3W ±100ppm/°C BUS Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD T/R
auf Bestellung 1900 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 266
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768161104GPTR13 CTS
Description: RES ARRAY 15 RES 100K OHM 16SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 100k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 100mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Number of Resistors: 15.
Weitere Produktangebote 768161104GPTR13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
768161104GPTR13 768161104GPTR13 Hersteller : CTS Resistor Products CTS-Resistors-768-Series-Datasheet.pdf Description: RES ARRAY 15 RES 100K OHM 16SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 100k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 100mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)