Produkte > CTS > 768163472GP
768163472GP
768163472GP CTS
768.pdf
Hersteller: CTS
Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 2.3W ±100ppm/°C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
auf Bestellung 610 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 89
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768163472GP CTS
Description: RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC, Resistance (Ohms): 4.7k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tube, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Number of Resistors: 8.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
768163472GP 768163472GP Hersteller : CTS 768.pdf Res Thick Film NET 4.7K Ohm 2% 2.3W ±100ppm/°C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
auf Bestellung 860 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 45
768163472GP 768163472GP Hersteller : CTS Resistor Products CTS-Resistors-768-Series-Datasheet.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC
Resistance (Ohms): 4.7k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tube
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Number of Resistors: 8
Produkt ist nicht verfügbar
768163472GP 768163472GP Hersteller : CTS Electronic Components 768-2301279.pdf Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 16Pin 2% Isolated