Produkte > CTS CORPORATION > 768203101GPTR13
768203101GPTR13 CTS CORPORATION
CTS-Resistors-768-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS CORPORATION
Category: Resistor networks
Description: Resistor network: Y; 100Ω; ±2%; No.of resistors: 10; 200mW; SMD
Mounting: SMD
Type of resistor network: Y
Operating temperature: -55...125°C
Power: 0.2W
Tolerance: ±2%
Number of resistors: 10
Resistance: 100Ω
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 45
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 768203101GPTR13 CTS CORPORATION
Description: RES ARRAY 10 RES 100 OHM 20SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 100, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 20, Package / Case: 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Number of Resistors: 10.
Weitere Produktangebote 768203101GPTR13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
768203101GPTR13 768203101GPTR13 Hersteller : CTS Resistor Products CTS-Resistors-768-Series-Datasheet.pdf Description: RES ARRAY 10 RES 100 OHM 20SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 100
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 20
Package / Case: 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.540" L x 0.220" W (13.70mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)