Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > 7987AT45A0200001E
7987AT45A0200001E
7987AT45A0200001E Johanson Technology Inc.
Antenna-7987AT45A0200001E-Rev1.0.pdf
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: CERAMIC PATCH ANTENNA,SMD,7987MH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 7.887GHz ~ 8.087GHz
Applications: UWB
Gain: 3.5dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 1
Antenna Type: Ceramic Patch
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Return Loss: 6dB
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 7.987GHz
RF Family/Standard: General ISM
Power - Max: 1 W
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 7987AT45A0200001E Johanson Technology Inc.
Description: CERAMIC PATCH ANTENNA,SMD,7987MH, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 7.887GHz ~ 8.087GHz, Applications: UWB, Gain: 3.5dBi, Termination: Solder, Number of Bands: 1, Antenna Type: Ceramic Patch, Height (Max): 0.059" (1.50mm), Return Loss: 6dB, Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 7.987GHz, RF Family/Standard: General ISM, Power - Max: 1 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Applications: UWB
Gain: 3.5dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 1
Antenna Type: Ceramic Patch
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Return Loss: 6dB
Frequency Group: Wide Band
Power - Max: 1 W
auf Bestellung 2984 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
7987AT45A0200001E 7987AT45A0200001E Hersteller : Johanson Technology Antenna_7987AT45A0200001E_Rev1.0.pdf Antennas 7987MHz UWB