Produkte > TXC CORPORATION > 7R-24.000MEDQ-T
7R-24.000MEDQ-T
7R-24.000MEDQ-T TXC Corporation
43838007282771192015txc_7r_25.pdf
Hersteller: TXC Corporation
2.0x1.6 Timing XTAL 24 MHz 20ppm 10ppm -20 to 70C 10pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 457
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 7R-24.000MEDQ-T TXC Corporation
Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Load Capacitance: 10pF, Size / Dimension: 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: MHz Crystal, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 4-SMD (2.05x1.65), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms, Frequency: 24 MHz.
Weitere Produktangebote 7R-24.000MEDQ-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
7R-24.000MEDQ-T 7R-24.000MEDQ-T Hersteller : TXC CORPORATION 7r.pdf Description: CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Size / Dimension: 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 4-SMD (2.05x1.65)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 150 Ohms
Frequency: 24 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Load Capacitance: 10pF
Mounting Type: Surface Mount
Type: MHz Crystal
Frequency Stability: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 24 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
7R-24.000MEDQ-T 7R-24.000MEDQ-T Hersteller : TXC Corporation 7r.pdf Crystals 2.0x1.6 Glass Seal MHz Quartz Xtal -4pad / Ceramic, +/-10ppm a.25C, +/-20ppm (-20 to 70C), 10pF