Produkte > TXC CORPORATION > 7XL-25.000MDD-T
7XL-25.000MDD-T
7XL-25.000MDD-T TXC CORPORATION
7xl-tight_wide.pdf
Hersteller: TXC CORPORATION
Description: XTAL OSC XO 25.00MHZ 1.8V CMOS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 30mA
Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm)
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
auf Bestellung 177 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 7XL-25.000MDD-T TXC CORPORATION
Description: XTAL OSC XO 25.00MHZ 1.8V CMOS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V, Current - Supply (Max): 30mA, Height - Seated (Max): 0.043" (1.10mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: Crystal.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
7XL-25.000MDD-T Hersteller : TXC Corporation 7xl-tight_wide.pdf 3.2x2.5 Timing XO 25 MHz CMOS 1.8V 25ppm -40 to 85C
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 100
7XL-25.000MDD-T 7XL-25.000MDD-T Hersteller : TXC CORPORATION 7xl-tight_wide.pdf Description: XTAL OSC XO 25.00MHZ 1.8V CMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V
Current - Supply (Max): 30mA
Frequency: 25 MHz
Base Resonator: Crystal
Produkt ist nicht verfügbar
7XL-25.000MDD-T Hersteller : TXC Corporation 7xl_tight_wide.pdf Standard Clock Oscillators 3.2x2.5 Tight Stability & Wide Temp CMOS Quartz Oscillator / Ceramic, 1.8V, +/-25ppm (-40 to 85C)