Produkte > CNC TECH > 800-12-32D-BL-0005F-1
800-12-32D-BL-0005F-1
800-12-32D-BL-0005F-1 CNC Tech
800-12-32D-BL-0003F-1.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: CORD 12AWG IEC320C20 - 320C19 5'
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 20A
Length: 5.00' (1.52m)
Wire Gauge: 12 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C20
2nd Connector: IEC 320-C19
Approval Agency Marking: cUL, UL
Approved Countries: Canada, United States
Part Status: Active
auf Bestellung 202 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 800-12-32D-BL-0005F-1 CNC Tech
Description: CORD 12AWG IEC320C20 - 320C19 5', Packaging: Bag, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 20A, Length: 5.00' (1.52m), Wire Gauge: 12 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C20, 2nd Connector: IEC 320-C19, Approval Agency Marking: cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States, Part Status: Active.