Produkte > CNC TECHNOLOGY > 800-12-32D-BL-0006F
800-12-32D-BL-0006F
800-12-32D-BL-0006F CNC Technology
63800-12-32d-bl-0006f.pdf
Hersteller: CNC Technology
Cable Assembly 1.828m C20 to C19 3 to 3 POS M-F 12AWG
auf Bestellung 64 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 800-12-32D-BL-0006F CNC Technology
Description: CORD 12AWG IEC320C20 - 320C19 6', Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 20A, Length: 6.00' (1.83m), Wire Gauge: 12 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C20, 2nd Connector: IEC 320-C19, Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
800-12-32D-BL-0006F 800-12-32D-BL-0006F Hersteller : CNC Technology 63800-12-32d-bl-0006f.pdf Cable Assembly 1.828m C20 to C19 3 to 3 POS M-F 12AWG
auf Bestellung 64 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 20A
Length: 6.00' (1.83m)
Wire Gauge: 12 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C