Produkte > CNC TECHNOLOGY > 800-12-32D-BL-0010F
800-12-32D-BL-0010F
800-12-32D-BL-0010F CNC Technology
539800-12-32d-bl-0010f.pdf
Hersteller: CNC Technology
Cable Assembly 3.048m C20 to C19 3 to 3 POS M-F 12AWG
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 800-12-32D-BL-0010F CNC Technology
Description: CORD 12AWG IEC 320-C20 - C19 10', Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 20A, Length: 10.00' (3.05m), Wire Gauge: 12 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C20, 2nd Connector: IEC 320-C19, Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
800-12-32D-BL-0010F 800-12-32D-BL-0010F Hersteller : CNC Technology 539800-12-32d-bl-0010f.pdf Cable Assembly 3.048m C20 to C19 3 to 3 POS M-F 12AWG
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 20A
Length: 10.00' (3.05m)
Wire Gauge: 12 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C