Produkte > CNC TECHNOLOGY > 800-12-38D-BL-08.2F
800-12-38D-BL-08.2F
800-12-38D-BL-08.2F CNC Technology
125800-12-38d-bl-08.2f.pdf
Hersteller: CNC Technology
Cable Assembly 2.499m NEMA L5-20P to C19 3 to 3 POS M-F 12AWG
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 800-12-38D-BL-08.2F CNC Technology
Description: CRD 12AWG NEMAL5-20P - C19 8.2', Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 125V, Current Rating (Amps): 20A, Length: 8.20' (2.50m), Wire Gauge: 12 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA L5-20P, 2nd Connector: IEC 320-C19, Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
800-12-38D-BL-08.2F 800-12-38D-BL-08.2F Hersteller : CNC Technology 125800-12-38d-bl-08.2f.pdf Cable Assembly 2.499m NEMA L5-20P to C19 3 to 3 POS M-F 12AWG
auf Bestellung 30 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 20A
Length: 8.20' (2.50m)
Wire Gauge: 12 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C