Produkte > CNC TECHNOLOGY > 800-14-0OD-GR-0006F
800-14-0OD-GR-0006F
800-14-0OD-GR-0006F CNC Technology
2385643475252413800-14-0od-gr-0006f.pdf
Hersteller: CNC Technology
Cable Assembly 1.828m NEMA 5-15P to C13 3 to 3 POS F-M 14AWG
auf Bestellung 95 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 800-14-0OD-GR-0006F CNC Technology
Description: CORD 14AWG NEMA5-15P - IEC320 6', Packaging: Bulk, Features: Hospital Grade, Color: Gray, Voltage Rating: 125VAC, Current Rating (Amps): 15A, Length: 6.00' (1.83m), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: NEMA 5-15P, 2nd Connector: IEC 320-C13, Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.
Weitere Produktangebote 800-14-0OD-GR-0006F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Features: Hospital Grade
Color: Gray
Voltage Rating: 125VAC
Current Rating (Amps): 15A
Length: 6.00' (1.83m)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C