Produkte > CNC TECHNOLOGY > 800-14-12D-RE-0002F
800-14-12D-RE-0002F
800-14-12D-RE-0002F CNC Technology
105800-14-12d-re-0002f.pdf
Hersteller: CNC Technology
Cable Assembly 0.609m C14 to C13 3 to 3 POS M-F 14AWG
auf Bestellung 125 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 800-14-12D-RE-0002F CNC Technology
Description: CORD 14AWG IEC320C14 - 320C13 2', Packaging: Bulk, Color: Red, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 2.00' (609.6mm), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C13, Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
800-14-12D-RE-0002F 800-14-12D-RE-0002F Hersteller : CNC Technology 105800-14-12d-re-0002f.pdf Cable Assembly 0.609m C14 to C13 3 to 3 POS M-F 14AWG
auf Bestellung 125 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Packaging: Bulk
Color: Red
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 2.00' (609.6mm)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C