Produkte > CNC TECHNOLOGY > 800-14-24D-RE-0004F
800-14-24D-RE-0004F
800-14-24D-RE-0004F CNC Technology
115800-14-24d-re-0004f.pdf
Hersteller: CNC Technology
Cable Assembly 1.219m C14 to C19 3 to 3 POS M-F 14AWG
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 800-14-24D-RE-0004F CNC Technology
Description: CORD 14AWG IEC320C14 - 320C19 4', Packaging: Bulk, Color: Red, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 4.00' (1.22m), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C19, Approval Agency Marking: CSA, cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States, Part Status: Obsolete.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
800-14-24D-RE-0004F 800-14-24D-RE-0004F Hersteller : CNC Technology 115800-14-24d-re-0004f.pdf Cable Assembly 1.219m C14 to C19 3 to 3 POS M-F 14AWG
auf Bestellung 24 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Packaging: Bulk
Color: Red
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 4.00' (1.22m)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C